Second edition chamber music festival in Haagse Hout

3 days, 170 students, 50 concerts on 9 locations

Admission is free for all concerts, except the Radio West Concerts.

 

 

 

 

VRIJDAG 21 APRIL

 

Bibliotheek stadsdeel Haagse Hout 
Theresiastraat 195, Den Haag

 

10:30 – 11:15 uur

14:00 – 16:45 uur 

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

10:30 – 11:15

Beethoven: Trio in C maj. (op. 87) voor 2 hobo’s en althobo – bewerking voor fluit, hobo en fagot

Rui Medeiro de Matos

Sofia Baptista Torgal

Matthias As

fluit

hobo

fagot

14:00 – 14:45

Helikon Strijkkwartet:

Mendelssohn: Kwartet in a min. op. 13

Marieke Kosters

Marlene Dijkstra

Lotus de Vries

Renate Apperloo

viool

viool

altviool

cello

16:00 – 16:45

Mozart: Strijkkwartet in C KV 465 (‘Dissonantenkwartet’)

Kaja Majoor

Hadewych de Vos

Anna Juriaanse

Wilma de Bruijn

viool

viool

altviool

cello

 

 

Cardia, locatie Landscheiding

Isabellaland 150, Den Haag

14:30 – 16:15 uur

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

14:30 – 14:45

Nathan Kolosko: Hungarian Trio  fluit, gitaar, cello) – deel 3

Andrew York: Transilience (1991)

Julia Oostdam

Robin Ros

Rachel Mills

fluit

gitaar

cello

14:45 – 15:05

Franz Krommer: Hobokwartet no. 1 in C, P IX.21

Anna Marieke Zijlstra

Robin Veldman

Quirine Kingma

Maria Skandali

 hobo

viool

altviool

cello

15:25 – 15:45

Ries: Fluitkwartet in C maj. op. 145 no. 1

Rui Medeiro de Matos

David Bellido Herrera

Kardelen Buruk

Maria de Ferreira Nabeiro

fluit

gitaar

cello

15:45 – 16:15

Gitaartrio:

M.D. Pujol: Fin de siglo

Ravel: Pavane (bew.)

P. Bellinati: Baiao de Gude

Noppakorn Auesirinucroch

Imge Ceren Aydeniz

Jasper Itturospe

gitaar

gitaar

gitaar

 

 

Oldael – locatie Albrecht van Beijeren
Theo-Mann Bouwmeesterlaan 1, Den Haag

 

15:00 – 16:15 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

15:00 – 15:20

Rossini: Duet in D maj., voor cello en contrabas

Falou Lansink

Florian Lansink

cello

contrabas

15:35 – 16:15

Paul Juon: Trio Miniatures op. 18a, 24a, voor klarinet, altviool en piano

Bruch: deel 5 (“Rumänische Melodie”) en 6 (“Nachtgesang”) uit de “Acht Stücke”

 

Stefan Woudenberg

Anne-Sophie van Riel

Noëlle Drost

klarinet

altviool

piano

 

DiamantTheater 

Diamanthorst 183, Den Haag

 

17:00 – 18.15 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

17:10 – 17:30

Altvioolduo:

Bartók: Viola Duos

Alessandro Rolla: Viola Duos

Kellen McDaniel

Kardelen Buruk

altviool

altviool

17:30 – 18:15

Fauré: Pianokwartet in c min. op. 15

Leo Nikishin

Joe Nicholls

Maria Coll Torra

Tia Iskandar

viool

altviool

cello

piano

 

 

 

 

ZATERDAG 22 APRIL

 

Theaterwinkel Diamant

Winkelcentrum Mariahoeve, Den Haag

 

11:00 – 11:45 uur

13:00 – 13:45 uur

15:00 – 15:45 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

11:00 – 11:45

Poulenc: Trio voor hobo, fagot en piano

Bridie Bloor

Matthias As

Tia Iskandar

hobo

fagot

piano

13:00 – 13:45

Shostakovitch: Pianotrio in e min. op. 67

Raquel Garzás Pliego

Luis Caballero Esremera

Pau Marquès i Oleo

piano

viool

cello

15:00 – 15:45

The New String Trio:

Jean Cras: Trio à cordes

Eva de Vries

Joosep Ahun

Aleix Sala Ribeira

viool

altviool

cello

 

Kunstpost
Tarwekamp 3, Den Haag

 

13:15-17:45 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

13:15 – 13:45

Debussy: Sonate voor fluit, harp en altviool

Takemitsu: “And then I knew ‘twas wind”, voor fluit, harp en altviool

Emilia Antcliff

Joe Nicholls

Michela Amici

fluit

altviool

harp

14:10 – 14:20

Mendelssohn: Strijkkwartet in a min. op. 13 – deel 1

Novilé Maceinaite

Ula Klebanovaite

Rosanne Sloots

Begonia Chan

viool

viool

altviool

cello

14:20 – 14:35

Mozart: Kegelstatt-Trio in Es KV 498 – deel 2 en 3

Jurr van Soest

Kardelen Buruk

Petra Ruth Alexandry

klarinet

altviool

piano

14:35 – 14:55

Dohnányi: Pianokwintet in c min. op. 1 – deel 1 en 2

Camilla Genee

Valentine Blangé

Ursula Skaug

Falou Lansink

Rutger Jansen

viool

viool

altviool

cello

piano

15:20 – 15:30

Jean Absil: Croquis pour un carnaval, voor 4 klarinetten en diatonische harp (op. 137) – deel 1 + 2

Quatuor de clarinettes op. 132 – deel 4

 

Liucilé Vilimaité

Jurr van Soest

Stefan Woudenberg

Kevin Otte

Marcelo Ramos da Silva

harp

Es-klarinet

klarinet

klarinet

basklarinet

15:30 – 15:45

Philippe Gaubert: Trois Aquarelles, voor fluit, cello en piano

Ana Luísa dos Santos Ribeiro

Maria de Ferreira Nabeiro

Julián Turiel Lobo

fluit

cello

piano

15:45 – 16:00

Schumann: Pianokwartet in Es op. 44 – deel 2

Martijn Strating

Marjolein Spruit

Angeles Chaparro Fuentes

Falou Lansink

piano

viool

altviool

cello

16:30 – 16:50

Leo Brouwer: Gitaarkwintet

George Reijnders

Belén Pérez Carreras

Hadewych de Vos

Daniil Zemtsov

Emma Warmelink

gitaar

viool

viool

altviool

cello

16:50 – 17:00

Paul Bazelaire: Fantasiestück op. 87, voor harp en piano

Michelle Verheggen

Michel Xie

harp

piano

17:00 – 17:30

Kodály: Sonate voor viool en cello op. 7

Pieter Peverelli

Berber Heerema

viool

cello

 

Marlotkerk
Bloklandenplein, Den Haag        

 

14:30-18:00 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

14:30 – 14:50

Koperkwintet:

Ewald: Kwintet no. 3 in Des, op. 7

Eduardo Inácio Marques

Soley Bjork Einarsdóttir

Simão Caetano da Fonseca

Jesús Medina Vallego

Fernando Cid Diaz

trompet

trompet

hoorn

trombone

tuba

14:50 – 15:05

Martinu: Trio voor fluit, cello en piano

Cátia Domingos

Laura Roura Foxa

Bob Marsdon

fluit

cello

piano

15:05 – 15:45

Mendelssohn: Strijkkwartet in f min. op. 80 no. 6 – deel 1 en 2

Laura Lunansky

Abel Rodriguez Garcia

Hessel Moeselaar

Rachel Mills

viool

viool

altviool

cello

15:45 – 16:00

J. Turina: ‘Circulo’-pianotrio (Fantasía) op. 91

Mekhi Ghazaryan

Belén Pérez Carreras

Javi Gonzalez Navarro

piano

viool

cello

16:00 – 16:20

Strijkkwartet:

Haydn: Divertimento in Es Hob. II.6

Achmed Gür

Abel Rodriguez García

Kardelen Buruk

Junya Nomura

viool

viool

altviool

cello

16:20 – 16:35

Trombone-trio:

Three Italian folk pieces

Steven Verhelst: “Song for Japan” en  Fire Horse”

Fr. Hidas: Interludio

Vittorio Gentilini

José Ferreira Dias

Mattia Petrogalli

trombone

trombone

bastromb

17:00 – 17:20

Beethoven: Strijktrio in Es op. 3 – deel 1, 2 en 6

Marjolein Spruit

Kardelen Buruk

Gülce Sucular

viool

altviool

cello

17:20 – 17:35

Julius Röntgen: Trio op. 86 voor fluit, hobo en fagot

Floortje de la Fosse

Leon Westerweel

Cerys Ambrose Evans

fluit

hobo

fagot

17:35 – 18:00

Galina Ustvolskaya: Trio voor klarinet, viool en piano

Bram Boesschen Hospers

Angel Campos

Carlos Castro Matos

klarinet

viool

piano


DiamantTheater  
Diamanthorst 183, Den Haag

 

18:00 – 20:15 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

18:00 – 18:15

Schulhoff: Concertino voor fluit/piccolo, altviool en contrabas – deel 1, 2 en 3

Vassilina Yfanti

Elena Santana

Louis van der Mespel

fluit/piccolo

altviool

contrabas

18:15 – 18:35

A. Dvořák:  ‘Dumky’-trio in e min. op. 90

Marjolein Spruit

Emma Warmelink

Bob Marsdon

viool

cello

piano

18:35 – 18:55

Takemitsu: Quatrain II, voor viool, klarinet, cello en piano

Isobel Warmelink

Daniele Zamboni

Berber Heerema

Sara Zamboni

viool

klarinet

cello

piano

19:20 – 19:35

Blaaskwintet:

Claude Arrieu: Quintette en Ut

Julia Oostdam

Anna Marieke Zijlstra

Marenka Brussee

Simão Caetano da Fonseca

Andrea Chirpac

fluit

hobo

klarine

hoorn

fagot

19:35 – 19:50

Roussel: Trio voor fluit, altviool en cello

Floortje de la Fosse

Ursula Skaug

Emma Warmelink

fluit

altviool

cello

19:50 – 20:15

Bartók: Contrasts, voor klarinet, viool en piano

Daniele Zamboni

Isobel Warmelink

Sara Zamboni

klarinet

viool

piano

 

 

 

ZONDAG 23 APRIL

 

Koninklijk Conservatorium

Juliana van Stolberglaan 1, Den Haag, Arnold Schönbergzaal 

 

10:30 – 12:30 uur

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

10:30 – 10:50

Duo sax. – bastrombone:

Daniel Schnyder: Duo concer-tante

Duo sax. – marimba:

Akira Yuyama: Divertimento

Gerard Brophy: WeBop

Simão Paredes Ramos

Ricardo Pinheir Almeida

Ricardo Costa Oliveira

saxofoon

bastrombone

slagwerk

10:50 – 11:05

J. Stephenson: Vignettes (Run-ning with Lionel – Chasing Igor – Chuck’s March – Dinner with Andre – Waltz in Berlin – Max), voor trompet en slagwerk

Soley Bjork Einarsdóttir

Emil Emilsson

trompet

slagwerk

11:05 – 11:15

G. Pierné: Introduction et va-riations sur une Ronde popu-laire, voor saxofoonkwartet

Ariana Coelho Cunha

Simão Paredes Ramos

Carolina Guiducci Mugnolo

You Kyoung Chang

saxofoon

saxofoon

saxofoon

saxofoon

11:45 – 12:00

Slagwerkduo

Ricardo Costa Oliveira

Lodewijk Bles

slagwerk

slagwerk

12:00 – 12:30

Lukas Foss: Saxophone Quartet

Emma Jones

You Kyoung Chang

Ovidi Marti Garasa

Matthew Rawlings

saxofoon

saxofoon

saxofoon

saxofoon

 

DiamantTheater 

Diamanthorst 183, Den Haag

 

13:00 - 15:30 uur             

 

Tijdstip

Programma

Musici

Instrumenten

13:00 – 13:20

Blaaskwintet:

J. Ibert: Trois Pièces brèves Julio Medaglia: Belle Époque en Sud-America

Marta Gomez Alonso

Marta Fitzsimmons Carnero

Sofia Baptista Torgal

Pabo Moreno Miras

Ben Zelinsky

fluit

klarinet

hobo

hoorn

fagot

13:20 – 13:40

Carl Stamitz: Uit “Drey Viola Duos”: no. 1 in C maj.

 Bartók: Viola duos

Daniil Zemtsov

Oksana Mukosii

altviool

altviool

13:40 – 13:45

Riettrio “Tr’anche”:

G. Jacob: Wind Trio

Villa-Lobos: Trio for oboe, clarinet and bassoon

Anna Marieke Zijlstra

Vincent Martig

Andrea Chirpac

hobo

klarinet

fagot

14:15 – 14:35

Rossini: Sonata a Quatro no. 3 in C, voor 2 violen, cello en contrabas

Xiangji Zeng

Yujing Zhang

Maria Skandali

Yuan Gao

viool

viool

cello

contrabas

14:30 – 15:30

Glinka: Trio Pathétique in d min. (versie voor hobo, fagot en piano) – deel 1 en 2

Poulenc: Trio voor hobo, fagot en piano – deel 2 en 3

Anna Marieke Zijlstra

Sjoerd Frishert

Laura Balicov

hobo

fagot  

piano

 

Nieuwe Kerk, Radio West Concert

Spui 175, Den Haag

 

16:00-17:00 uur

 

Toegangsprijs €6,- incl. drankje

 

Schubert: Pianotrio in Bes DV 898 (op. 99)

Olfje van der Klein          Viool

Rogier Tamminga             Cello

Rik Kuppen                     Piano

 

&

 

Willem Pijper: Sonate voor viool en piano no. 1 (1919)

IIsa Goldschmeding       Viool

Rutger Jansen              Piano

 

 

Schedule is subject to change.

Other articles about this topic