KC Jazz Writing Camp slotconcert

Tijdens KC Jazz Writing Month staan componeren, experimenteren en artistieke ontwikkeling centraal. Onder begeleiding van gastdocenten uit het professionele werkveld werken studenten een maand lang intensief aan hun eigen muziek. Ideeën worden uitgeprobeerd, aangescherpt en uitgewerkt tot nieuwe composities.

Tijdens het slotconcert van het KC Jazz Writing Camp klinken deze werken voor het eerst voor publiek. Studenten brengen hun eigen composities tot leven en laten horen welke muzikale richtingen zij hebben verkend. Het resultaat is een avond vol nieuwe muziek, persoonlijke verhalen en creatieve energie.

Ontdek het werk van een nieuwe generatie jazzcomponisten en makers en ervaar hoe nieuwe muziek ontstaat vanuit nieuwsgierigheid, samenwerking en verbeeldingskracht.

Radio West Concert

Het concert op 20 november is een Radio West Concert. De opname wordt op 14 maart 2027 uitgezonden in Klassiek op West op Radio West. Meer informatie

Details

Datum

20 november 2026 19.00 - 21.00

Locatie

Studio 1 Koninklijk Conservatorium, Amare, Den Haag

Meer info

Radio West Concert
Reserveer tickets

Entree

Gratis toegang